Funny Athletics

Jarný denný tábor s Funny athletics

4.-8. 3. 2024 sa v Piešťanoch v Makuki ateliéri konal historicky prvý denný jarný tábor s FUNNY ATHLETICS.

Pod vedením trénerky Majky a trénerky Ivky z FUNNY ATHLETICS sa v prvý slnečný prázdninový deň začal nezabudnuteľný zážitkový týždeň. Hneď v prvý dni boli deti pasované a oficiálne vstúpili do nášho tábora. Celý tábor sa niesol v športovo – umeleckom duchu. Podaril sa na spojiť šport s umením a teda, každé dieťa si u nás prišlo na to „svoje“.

Doobedný program, kedy sme boli plný energie aj deti aj trénerky 😊 sme venovali kráľovnej športu – ATLETIKE.

Na atletickom štadióne si deti vyskúšali skoro všetky disciplíny, ktoré im atletika ponúka. Nevšednými a zaujímavými disciplínami bol skok o žrdi a skok do výšky. Okrem iného si deti počas tábora vyskúšali vodnú činku, beh cez prekážky, skoky cez plyoboxy a rôzne zábavné pohybové hry.

Počas pauzy si deti žďobli z domácich koláčikov, ktoré pre ne s láskou napiekla trénerka Majka.

Po výdatnom športovom dopoludní sme sa vybrali na obed a po obede nás čakal výtvarno-umelecký svet.

V priestoroch ateliéru Makuki sme mali nekonečné možnosti na kreatívnu tvorbu. Deti si vyskúšali výrobu ozdobného papiera (recyklácia) pri príležitosti piatkového MDŽ, asambláž, maľovanie bublinami, konštrukčné činnosti – stavbu mostu a v neposlednom rade nadrozmerný spoločný plagát pre FUNNY ATHLETICS.

Zažili sme spoločné tetovanie vodou-zmývateľnými tetovačkami, deti si mali možnosť samostatne pripraviť ovocnú šťavu z pomarančov, spoločnú turistiku či jazdu autobusom.

Po výtvarnom popoludní, keď už deti opäť nabrali energiu ako to s nimi po obede býva 😊 sme sa opäť vydali na športové dobrodružstvo do mestského parku, kde sme sa pohybom zabávali až do príchodu rodičov.

Prvý jarný tábor s FUNNY ATHLETICS bol pre nás trénerky nezabudnuteľný a opäť sme sa od detí veľa naučili.

Úsmev s akým deti prichádzali každý deň do tábora nám naznačoval, že veselé zážitky si odnášali aj deti. Veľmi sa tomu tešíme a ďakujeme rodičom, že k nám svoje deti prihlásili.

Nevieme sa dočkať ďalšieho tábora. A čo vy???

foto (viď archív)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *